Yaşam

Pedro Pascal, ‘Gladiator 2’ kadrosunda

Oyuncu Pedro Pascal, Ridley Scott tarafından yönetilen “Gladiator” devam filminin kadrosuna katıldı. Devam filminde Oscar adayı aktör Paul Mescal, Commodus’u yeğeni Lucius olarak oynayacak.

Beyazperde’ye göre, aktör Barry Keoghan ayrıca hikayenin kötü adamı İmparator Geta’yı oynayacak. Oyuncu kadrosunun yeni üyelerinden Joseph Quinn, İmparator Caracalla olarak seyirci karşısına çıkacak. İlk filmde Juba adında bir gladyatörü canlandıran Djimon Hounsou’nun devam filminde de geri dönmesi bekleniyor.

SETLER YAPILMAYA BAŞLADI

Filmde yer alan Denzel Washington ve Pedro Pascal’ın rolleriyle ilgili detaylar gizli tutuluyor. “Gladyatör 2” için setler Fas’ta yapılmaya başlandı. Çekimler yakında başlayacak.

2001 Oscar ödüllü “Gladyatör”, köle olarak satılan ve İmparator Commodus’un yönetimi altında bir gladyatör olarak savaşmaya zorlanan eski bir general olan Maximus Decimus Meridius’un (Russell Crowe) hikayesini anlatıyor. Orijinal filmdeki olaylardan yaklaşık 20 yıl sonra geçen “Gladiator 2”, Commodus ve yeğeni Lucius’u merkezine alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu