Haber

Sultanlar Ligi’nde 2023-2024 Voleybol Sezonu Fikstürü Çekildi

Sultanlar Ligi’nde 2023-2024 voleybol sezonunun fikstürü çekildi. 1. periyot maçları 14 Ekim – 16 Aralık 2023, 2. yarı maçları ise 7 Ocak – 24 Mart 2024 tarihleri ​​arasında oynanacak.

Sultanlar Ligi’nde 2023-2024 voleybol dönemi fikstürü Türkiye Voleybol Federasyonu Ankara Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kura çekimi TVF Ligler Başkan Yardımcısı Ahmet Göksu ve TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış tarafından yapıldı.

TVF Liglerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Göksu açılış konuşmasında, “2023-2024 voleybol dönemi kura çekimini memnuniyetle karşıladınız. Uluslar Ligi’nde şampiyon olmak.Kulüpler bazında yaşadığımız şampiyonluğu artık milli takımlar seviyesinde yaşıyoruz.Artık en iyi liginde bir ayrıcalık haline geldi.TRT TRT’ye de çok teşekkür ederim. Ligimizde oynanan maçları voleybolseverlerle buluşturan organizasyonun lideri Mehmet Akif Üstündağ yeni dönemde tüm takımlarımıza başarılar dileklerini iletti.Yeni dönemin hayırlı, uğurlu, sakatlıksız ve kazasız geçmesini dilerim. .”

TVF Liglerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Göksu’nun ardından söz alan TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış, yeni dönem ve lig durumu hakkında bilgi verdi.

Sultanlar Ligi 1. hafta maçları şöyle:

Çukurova Bld. Adana Demirspor – Muratpaşa Bld. Sigorta Dükkanı

Fenerbahçe – Aydın B.Şehir Bld.

Nilüfer Bld. – Galatasaray

Türk Hava Yolları – Eczacıbaşı Dynavit

Sarıyer Bld. – Beşiktaş

PTT – Kuzeyboru

V.Bank – Karayolları

Sultanlar Ligi’nde 1. dönem maçları 14 Ekim – 16 Aralık 2023 tarihleri ​​arasında, 2. yarı maçları ise 7 Ocak – 24 Mart 2024 tarihleri ​​arasında oynanacak. – İSTANBUL

haber-dazkiri.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu