Haber

CHP’li İpsala yönetimi görev paylaşımı yaptı

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) –Mıstık Ak başkanlığındaki yeni yönetim ilk toplantısını CHP İpsala İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirdi.

Toplantıda yeni üyeler görev paylaşımında bulunarak, genel seçimlerin yanı sıra İpsala’daki yerel seçimlerde de birinci parti olmak hedefiyle çalışmalara başladıklarını duyurdular.

İpsala İlçe Başkanı Mıstık Ak, yerel seçimler öncesinde yeni ve yenilenen ekiple sahaya çıktıklarını, ilçe kongresi ve yönetimi konusunda kamuoyundan olumlu geri dönüşler aldıklarını belirtti. Önder Ak, “İpsala, Esetçe ve Yenikarpuzlu belediyelerini sosyal demokrat ve halkçı bir yönetim anlayışıyla bir araya getireceğiz. Bunu tüm İpsala halkının ve üyelerimizin desteğiyle başaracağız. Hayırlı olsun. Bir kez daha Olağan Kurultayımıza katılacağız. Genel Kurula ve bize güç verin.”Çok değerli üyelerimize, delegelerimize ve yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Ak başkanlığındaki yeni yönetimde görev dağılımı şu şekilde oldu:

Meliha Melek Berber (İlçe Sekreteri), Ahmet Türenli (İlçe Saymanı), Hüseyin Bülbül (Eğitim Bakanı), Uğur Soydan (Enformasyon Sorumlusu), Orçun Oğuz (Kuruluşlar ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı), Fulya Arabulan Gürsu (Hukuk ve İşlerden Sorumlu) Seçim İşleri Başkan Yardımcısı), İlker Tamer Çolak (Gençlik Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı)
İsmail Göksu (STK’lar ve Tarım Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı), Mustafa Dura (Köy ve Kasaba Teşkilatından Sorumlu Başkan Yardımcısı), Ali Çalışkan (Esnaf Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı), İsmail Filiz (Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı) ve Aslı Aldemir (Kadın Politikalarından Sorumlu) Başkan Yardımcısı).

haber-patnos.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu